JOOGAPUHKUS HISPAANIAS

Kuidas tundub mõte joogapuhkusest Hispaanias sügisel, mil seal on veel nii umbes 23 kraadi sooja ja meil on juba vastikult jahe. Kui mõnus, siis sul on võimalus sellest osa saada! 10-14. oktoobril 2024 veedame mõnusalt pika nädalalõpu Mataros mereäärses ja privaatse basseiniga villas. Hispaania on mõnus, seega soovi korral saad puhkust täiendada näiteks paari päevaga Barcelonas.

Paketis sisaldub:
👉 4 ööd majutust;
👉 Hommikusöögid;
👉 Basseini ääres chillimine;
👉 Vähemalt kaks õhtusööki;
👉 6 joogatundi;
👉 WiFi.

Paketis EI sisaldu:
Kohale jõudmine ja ülejäänud toidukorrad (aga kohapeal saab kasutada kööki ning restoranid ja toidupoed on lähedal).

Kohale jõudmiseks on variante VÄGA palju ja lennupiletite hind on suurusjärgus 200€. Kindlasti tuleb veel kõikvõimalikke superpakkumisi ka selleks perioodiks.

NB! Hetkel broneeritud villa asub Mataros, mis on nii umbes täpselt Barcelona El Prat ja Girona lennujaamade vahel ning ühtlasi täiesti ranna äres.

Hinnad:
Üks inimene kaheses toas (eraldi voodid): 550€
Üks inimene laia voodiga toas üksi: 800€
Kaks inimest laia voodiga toas: 950€ (seega odavam on tulla sõbraga ;))
Kui soovid saabuda 1 päev varem, siis lisaöö hind on 30€/inimene.

Kokku on 3 eraldi vooditega ning 4 laiade vooditega tuba.

Broneeringu kinnitab tagastamatu ettemaks summas 100€ (Kadri Raig, Swedbank, EE772200221010165138, selgituseks toa tüüp ning kui maksad mitme eest, siis ka tulijate nimed) hiljemalt 1.02.2024.
Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 31.08.2023.

Kui sul on ükskõik milliseid küsimusi, siis vastan nii Facebookis, Instagramis kui ka e-posti teel kadri@joogasutsakas.ee. Või eeldusel, et käid minu joogatundides – küsi oma küsimused enne või peale tundi.
Facebooki eventi leiad siit (selle nägemiseks küsi minult palun kutset).

NB!

  • Jätan endale õiguse teha paketis muudatusi. Näiteks kui juhtub, et huvilisi on rohkem, siis otsin suurema villa, aga garanteerin, et juba tehtud broneeringutel hind ega tingimused viletsamaks ei muutu. Pigem paremaks a la kahese toa asemel saad eraldi toa jne.
  • KUI juhtub, et piisavalt huvilisi kokku ei tule (vähemalt 8 oleks meid vaja, et ma peale maksma ei peaks üritusele), siis jätan endale õiguse reisi tühistamiseks hiljemalt 5.02.2024 (sel juhul loomulikult tagastan ka ettemaksu).