Tere!

Mina olen Kadri. Mul on hea meel, et oled siia lehele jõudnud ning loodetavasti joogatame juba õige varsti koos!

Minu teekond jooga juurde sai alguse täiesti juhuslikult ja alguses kaootiliselt, kuid mõne aastaga sai sellest minu kõige parem “sõltuvus” ilma milleta ma elu ettegi ei kujuta. Ebatüüpiliselt paljudele treeneritele ja joogaõpetajatele ei ole ma kunagi tippsportlane olnud. Olen hoopis aastaid kontoris töötanud ning tean seetõttu väga hästi, kui lihtne on ende terveks päevaks ekraani taha unustada. Ei saa öelda, et ma sellest patust tänase päevani ise täiesti vabaks oleksin saanud, seega tean hästi , et just lühikesed joogasutsakad lõunapausi asemel või enne seda aitavad tööpäeva teise poole produktiivsemalt mööda saata.

Yoga Alliance 200 tunni koolituse olen läbinud Indias, 300 tunni koolituse läbisin Authentic Movements joogakoolis, olen YogaFunc II taseme instruktor ning läbinud hulgaliselt lühemaid koolitusi nii Eestis kui ka mujal maailmas. 

2020 kevadel, mil pandeemia maailma halvas ning suur osa inimesi kodukontoritest tööd tegi, hakkasin oma Facebooki joogatajate grupis jagama lühikesi 10-30 minuti pikkuseid joogavideoid. Küllap oli hetk õige, sest minu mõnekümne liikmega grupp kasvas kiiresti kümnekordseks ning täna on mul suur rõõm kohata inimesi, kes just esimesel koroonakevadel igapäevaselt joogat praktiseerima hakkasid ka oma päriselu joogatundides.  Olen väga tänulik tänapäeva võimaluste eest püsida omavahel ühenduses ka siis kui füüsiliselt ühes ruumis olla ei saa! 

Päriselus minuga kohtumiseks saad end registreerida joogatundidesse  Toom-Kuninga tänava tunniplaanis ja Tantsugeeni ning 24/7 Fitness kodulehtedel.

Armsate õpilaste soojad sõnad

Mina alustasin joogasutsakatega sellel kevadel kui kogu maailm lukku läks. Hakkasin iga päev Kadri videote järgi ennast natuke venitama. Mõni päev 10 min, mõni päev 30 ja mõnikord lausa terve tund - just täpselt nii kuidas parajasti aega ja jõudu oli. Asenditele on alati erinevaid raskusastmeid seega saab ise sättida, kui lihtne või raske see trenn on ning valida saad ka kas sulle meeldib rahulikum ja pikem venitus või natuke kiirem kava. Ma ei ole kunagi olnud kodus trenni tegemise fänn alati leian 10 vabandust, miks ma seda teha ei saa. Abiks oli see, et filmisin oma trennid üles. Pärast oli nii hea tagant järele vaadata kuidas juba 1 kuu natuke liigutamist kehale mõjus. Poleks kunagi uskunud, et suudan ennast nii krussi keerata või käte peal seista. Nüüd leian ma selleks väikeseks sutsakaks aega ilma igasuguste vabandusteta, sest nagu Kadri ise ütleb ,,Teie kehad ütlevad teile kindlasti aitäh” ja seda isegi peale täiesti ebaõnnestunud kätelseisu 😉
Jane
Sellest kevadest alates olen vaikselt joogasutsatanud... Kevadel üsna tihedalt, sest igapäevased 20-30 minutilised sutsud olid täpselt nii lühikesed, et ka laisematel hetkedel viitsisin ennast matile vedada ja piisavalt pikad, et ise tunda, et mingigi kasu kehale on olemas. Kadri oma õpetustega on selles osas suurepäraselt toeks - isegi kui kõik painutused kohe lõpuni ei õnnestu ja mõni päev üks külg lihtsalt ei veni, saab Kadri seltsis kiirelt selgeks, et see on igati okei… Ja enne kui märgatagi jõuad on painutused sügavamad, asendid sirgemad ja tuju palju parem! Aitäh, Kadri! 🙂
Miina
I really enjoyed the yoga class. It was great to have a small workout during my workday, to take my mind off work and actually move around a bit.
Sille
Participated in office yoga session