Miks peaks kontoris joogat praktiseerima?

Aus vastus on, et ega ei peagi. Aga see on üks võimalus, kuidas oma tööpäev produktiivsemaks muuta.

Terve päev arvutiekraani vaatamist ei ole kasulik meie kellelegi. Kuigi kõik inimesed teavad, et iga tunni aja tagant peaks natuke liigutama, siis tegelikult me seda ei tee. Seetõttu on tööpäeva teine pool tavaliselt oluliselt vähem produktiivne, kui esimene. Peaaegu igas kontoris on kohvinurga seinal või sekretäri laua taga plakatid töötervishoiuarsti poolt soovitatud harjutustega. Aga kui paljud meist neid tegelikult tööpäeva jooksul teevad? Ma väga loodan, et sina ja sinu kollektiiv teete, aga suur osa inimesi kahjuks nii tublid ei ole. 

Lisaks sellele, et terve päev ühel kohal istumine mõjub halvasti meie kehale, väsib intensiivse tööpäeva jooksul ära ka meie vaim. Kindlasti on kõik tundnud, kuidas pärast lõunat pea lihtsalt enam ei tööta. 

Kutsu mind külla ning saan aidata ka päeva teise poole produktiivseks muuta!

Aga mis see kontorijooga üldse on?

Lühikest ja lihtsat vastust sellele küsimusele ei ole.

  • See võib tähendada tunniajast praktikat keset tööpäeva;
  • see võib tähendada kollektiiviga praktiseerimist enne või pärast tööpäeva;
  • See võib tähendada ka 15-minutilist joogasutsakat näiteks lõunapausi eel või keset pikka nõupidamist;
  • See võib tähendada korraliku koormusega trenni või siis hoopis lihtsaid ülikonnas tehtavaid venitusi ning hingamisharjutusi.

Ehk siis kõik sõltub sellest, millised võimalused ettevõttel on ning millise ettevalmistusega on ettevõtte töötajad. Kõik on võimalik.
Muide – praegusel perioodil, mil paljud inimesed kodukontoritest töötavad, on keset tööpäeva või tööpäevajärgne töökeskkonnast välja lülitamine eriti oluline. Üks hea võimalus selleks on teha joogatund veebi teel. Olen igati valmis kaasa mõtlema!

Võta ühendust ning lepime kokku, kuidas aidata saan!

    NEMAD JUBA HOOLITSEVAD OMA TÖÖTAJATE EEST